Mapa strony
Jesteś tutaj: Strona główna »O firmie


 

O Firmie

0
Centrum Gastronomiczne "Pyza" istnieje od 1994 roku, a działalność swoją skupia na Warszawie i okolicach. Od początku istnienia pracowaliśmy dla praktycznie wszystkich sektorów gospodarki - od osób i firm prywatnych poprzez wojsko i instytucje państwowe kończąc na organizacjach sportowych i korpusie dyplomatycznym. Na terenie Warszawy posiadamy salę na 200 osób. Sala w zależności od potrzeb może zostać podzielona na 3 części - tym samym tworząc idealnie dopasowaną przestrzeń do konkretnych potrzeb.

Specjalizujemy się w organizacji wesel, spotkań prasowych jak również imprez plenerowych i okolicznościowych takich jak: Andrzejki, Sylwester, Wielkanoc czy Ostatki.

Sezon letni to czas świeżego powietrza i przebywania na nim, a solidne zaplecze techniczne m.in. takie jak namioty, grille i miła obsługa pozwolą zapewnić fachową obsługę. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny catering we wskazanym przez klienta lokalu w ustalonej z klientem formie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu, referencjami oraz galerią gdzie prezentujemy wybrane zdjęcia z obsługiwanych przez nas imprez. Chcąc przedstawić możliwie konkurencyjną ofertę prosimy o skorzystanie z bezpłatnej wyceny organizacji imprezy za pomocą formularza ofertowego.

Czekamy na wszelkie pytania i sugestie.

Joanna i Krzysztof Kwiatek,
tel. 0-601-27-65-88 / 0 601 20 29 57
e-mail: pyza@pyza.pl
©2008-2021 Centrum Gastronomiczne "Pyza", e-mail: pyza@pyza.pl
ul. Powązkowska 59 bud. 65, 01-728 Warszawa, Krzysztof: 0-601-20-29-57


Projektowanie stron internetowych: webmastersi.com.pl